Ridici elektronika do DIY wallboxu

E-Ryc

Ridici elektronika do DIY wallboxu

Příspěvekod E-Ryc » čtv 03. kvě 2018 8:41:24

Ahoj,
mate nekdo prakticke doporuceni proc ano/proc ne pro nektery z open evse/smart evse/simple evse...?
Zatim se klonim k tomu poslednimu, rizeni proudu podle celkove spotreby nepotrebuju (resp. neni pouzitelne), bez displeje se taky obejdu (hned vedle bude muset byt podruzny elektromer).
Predem dik
Josef

Re: Ridici elektronika do DIY wallboxu

Příspěvekod Josef » čtv 03. kvě 2018 9:47:53

Já bych to asi řešil tímto : https://www.augen.cz/nabijeni/

Něco vyrábět o moc levněji nevyjde.
Obrázek
E-Ryc

Příspěvekod E-Ryc » čtv 03. kvě 2018 10:16:11

Diky za tip. Az na to dojde, dobry dalsi tip. koho poptat.

O cenu mi az tak nejde, spis na to, co si muzu/nemuzu dovolit tam dat. Je to spolecna garaz, takze kabel asi bude muset byt napevno (aby ho nejaka dobra duse neodnesla), rad bych dal i normalni zasuvky, ale nejspis by musely byt standardne vypnute, aby si s tim nikdo nehral...
Nicmene cim vic o tom premyslim, plechova zamcena krabice s type 2 a kabel proste pokazde uklizet bude nejvic souseduvzdorne reseni.
Ale to uz budou podruzne starosti :)
Josef

Příspěvekod Josef » čtv 03. kvě 2018 23:12:04

Kabel by šel protáhnout skrz tu krabici, tím bude zajištěn. Chlapi z Augenu určitě budou mít kolem toho praktického použití více informací.
Obrázek
E-Ryc

Příspěvekod E-Ryc » pon 07. kvě 2018 8:21:34

Podle obrazku je to vyroba Sampro, tak jsem zkusil poptat primo je (prijde mi blbost to resit pres prostrednika).
Flajzi

Příspěvekod Flajzi » úte 08. kvě 2018 21:13:54

Těžko mohu posloužit zkušenostmi se všemi kontrolery, mám jen zkušenost se Smart EVSE, které jsem si z Holandska objednal do svých dvou DIY wallboxů. Za mne, Smart EVSE naprosto bez problémů, takže pokud ho zvolíš, žádné problémy s ním mít nebudeš. Dokonce jsem objevil menší (ne kritickou) chybu ve firmware, komunikace s autorem byla bezproblémová a hned chybu opravil, aby v dalších prodaných kontrolerech se chyba nevyskytovala.
Takhle vypadalo moje finální dílo (díra není úmysl, to jsem jen čekal na krytku):
Přílohy
IMG_0404.jpg