Stránka 1 z 1

Setkáním elektromobilistů v Ostravě-Porubě, ukončení Mezinárodní letní školy VŠB-TUO k nízkouhlíkovým technologiím

Napsal: pát 14. črc 2017 16:20:21
od Radovan
Dobrý den dámy a pánové,

dovolte mi Vás, jménem Doc.Ing.Bohumila Horáka, Ph.D i jménem Asociace pro elektormobilitu, pozvat na Setkání elektromobilistů v pátek 21.7.201 odpoledne u nabíjecí stanice laboratoře CPIT VŠB-TU Ostrava. Akce je pojata jako prázdninové společenské setkání a výměna zkušeností elektromobilistů. Podávat se bude mj. tradiční guláš z kuchyně pana docenta. Je možné přijet kdykoliv mezi 14-17 hodinou, čím dříve, tím lépe.

Akce navazuje na týdenní Mezinárodní letní školu v oboru nízkouhlíkových technologií (viz příloha, leták a program), kdy v pátek dopoledne budou tematické přednášky (Ing.Burkovič „Elektromobilita, elektromobily“, doc.Horák „Infrastruktura, universitní nabíjecí stanice“).

Přítomné elektromobilisty bych poprosil, aby studentům letní školy předvedli své elektromobily a případně je i povozili. Vzhledem k účasti polských studentů, kde je elektromobilita v ještě větších plenkách než v ČR, to může být jejich první kontakt. Ostatně odpoledne má v programu příhodný název Prezentace elektromobilů a diskuse „Ekologické a sociální aspekty elektromobility“.

Prosím Ty z Vás, kteří/které se zúčastníte, o zaslání potvrzení a přibližného času Vašeho příjezdu. Vjezd do areálu VŠB-TUO doporučuji přes závory z ulice Studentská, necháme je po dobu akce otevřené.

S díky a pozdravem Radovan Burkovič a Bohumil Horák

Ing.Radovan Burkovič (26.dubna 269/45, 725 27 Ostrava-Plesná, Mobil : +420 603 497 106, Internet : http://www.mujweb.cz/podkrovnibyt/solar.htm, Internet : http://www.mujweb.cz/podkrovnibyt/dobijecistanice.htm)
Člen České fotovoltaické asociace http://www.cefas.cz, Člen APEL (Asociace pro elektromobilitu, dříve Elektromobily) http://www.elektromobily-os.cz, Člen ASEP (Asociace elektromobilového průmyslu) http://www.asep.cz, Člen sdružení Rekolo http://www.rekolo.cz, Dopisovatel internetového magazínu Hybrid.cz, Provozovatel elektrokola Agogs Silver Go http://www.ekolo.cz, Provozovatel 2 elektromobilů Peugeot Ion http://www.peugeot.cz/objevte-vic/ion/5-dverovy, Vítěz soutěže Obnovitelné desetiletí - Obnovitelná energie pro rodiny - Ostravská zelená domácnost, První solární elektrárna na RD v Ostravě-Plesné.

Doc.Ing.Bohumil Horák, Ph.D
VŠB-TU Ostrava
FEI, kat.450, Prototypová laboratoř CPIT C112
17.listopada 15
70833 Ostrava Poruba
Tel., fax: 00420-59-732-9339
E-Mail: bohumil.horak@vsb.cz bohumil.horak@seznam.cz

Re: Setkáním elektromobilistů v Ostravě-Porubě, ukončení Mezinárodní letní školy VŠB-TUO k nízkouhlíkovým technologiím

Napsal: pát 14. črc 2017 16:20:57
od Radovan