8. elektrosraz v Olomouci 2023

Upozornění na akce, reporty

Moderátor: Josef

e-LUKY
Příspěvky: 689
Registrován: sob 22. srp 2020 13:41:14

8. elektrosraz v Olomouci 2023

Příspěvekod e-LUKY » pon 08. kvě 2023 12:47:44

8. setkání elektro automobilů v Olomouci.
Dne 4. června 2023


Program setkání –

Hlavní účel akce je seznámit se mezi sebou a předat si zkušenosti z provozu EV. Také propagovat elektromobilitu jako takovou a to především u veřejnosti a to fyzickou ukázkou aut, představení aut ale i svezení návštěvníků se v EV.
Sraz bude probíhat 4. června v neděli, v Olomouci na Kaprodromu v Olomouci. Sraz bude probíhat od 9 do 17 hodin. Ale je možné na sraz přijet už před 9 hodin a zdržet se do 18 hodin. Jen neomezený počet aut, která můžou přijet na parkoviště. Vstup je zdarma a atrakce se platí na místě hotově u provozovatele, nelze platit platebními kartami.
Vjezd na parkoviště je nejlépe z dálnice D35 výjezd 272, ze všech směrů, potom po ulici Dolní Novosadská dále odbočit na ulici Nebeská, Hospůdka Kaprodrom, viz odkaz www.kaprodromklub.cz


V místě je možné se najíst a jsou tam i atrakce pro děti a mládež, můžete vzít sebou stejně jako i manželky.. Jako je možné si sám ulovit rybu a nechat upéct, je tam lanové centrum a další.

Jelikož od prvního setkání v Olomouci se nainstalovalo několik rychlonabíječek, jak od TESLY, PRE, ČEZu a EONu, tak nebude problém se nabít na nich.

Pokud se akce zúčastníte, tak mi napište jméno, jakým EV a město odkud přijedete.
Můžete se samozřejmě zúčastnit i bez přihlášení.

Děkuji a
Pište mi na e-LUKY@email.cz

S pozdravem pořadatel akce Lubomír Kaštovský.
e-Golf 2014 najeto 124 (už má 170) tisíc za 9 let, e-Kona 2020 najeto 106 tisíc, 3 rok, BMW i3 120Ah koupeno s 13 tisíc km, už jsem najel 7 000 km.
Už 8 let používám na ježdění jen elektriku, jde to. Elektrika je fajn.
e-LUKY@email.cz