Admin: Hledá se moderátor fóra

Moderátor: Josef

Jak se na fórum přihlašujete?

účtem z registrace na fóru
12
92%
Google účtem
1
8%
Facebook účtem
0
Žádná hlasování
OpenID účtem
0
Žádná hlasování
Youtube účtem
0
Žádná hlasování
možnosti kombinuji
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 13
Uživatelský avatar
Jan Čapek
Správce fóra
Příspěvky: 141
Registrován: sob 21. lis 2015 20:53:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Admin: Hledá se moderátor fóra

Příspěvekod Jan Čapek » úte 31. črc 2018 15:54:50

Zdravím všechny uživatele fóra,

jistě jste si všimli, že na fóru již dlouhou dobu příliš nevystupuji. Bohužel nemám na fórum tolik času, kolik jsem si ze začátku představoval, a to má mimo jiné za následek, že občas zareaguji na nějaké nevyžádané zprávy apod. se zpožděním.

Z toho důvodu jsem se rozhodl, že bych rád našel nějakého pomocného moderátora fóra, který by se mnou dohlížel na jeho řádný chod a v případě potřeby zasáhl tak, aby fórum bylo přehledný zdroj informací a nestalo se informační žumpou. Hledám někoho ze stálých aktivních uživatelů, kteří mají přehled, co se zde děje a jsou ochotni bez odměny pomáhat s moderováním fóra. Výhodou jsou již nějaké předešlé zkušenosti s moderací.

Cílem moderace fóra je:
- mazat případné nevyžádané příspěvky
- hlídat relevantnost příspěvků v konkrétních tématech a adekvátně na to reagovat
- posuzovat nevyžádanou propagaci ( o tom budu psát brzy samostatný příspěvek)

Uživatel s rolí moderátora má k dispozici funkce pro mazání/přesouvání příspěvků, přesouvání/zamykání témat apod. Moderátor má u každého svého příspěvku zvláštní titul pod jménem.

Kdo by byl ochoten pomoci, prosím o zaslání soukromé zprávy. Pakliže chce někdo někoho doporučit, piště také. :)

Já se nadále starám o technický běh fóra a platím provozní náklady. Budu rád, když toto fórum nadále zůstane vhodnou a nezávislou platformou na českém internetu pro diskuzi o elektromobilitě a souvisejících témat.

Prosím, hlasujte v anketě, jak se na fórum přihlašujete ať vidím, v jaké míře jsou jednotlivé přihlašovací technologie využívány. Pomůže mi to s jejich budoucí údržbou, příp. zhodnocením o jejich případném vyřazení. Aktuálně Facebook mění přihlašovací mechanismus. Fórum by na to mělo být připraveno, ale 100% se to potvrdí až počátkem srpna, tak dejte vědět, pakliže by něco nefungovalo jak má.

--

Související diskuzí ještě je, jak nadále přistoupit k sekci „Elektromobily“, kdy současný koncept od počátku založení fóra počítá s tím, že každý pro náš region významný elektromobil bude mít svou vlastní sekci s přehledovým tématem o technických informacích o vozidle. Bohužel za více než poslední rok jsem neměl čas reagovat na nové vozy a struktura této sekce je již trochu zastaralá, včetně technických informací v přehledových tématech. Původní myšlenka byla, že budou technické informace o vozidlech uloženy formou wiki stránky tak, aby je každý uživatel mohl modifikovat. Bohužel se toto řešení ukázalo jako náročné na technický provoz. Je tedy otázkou, zda tuto koncepci zachovat nebo strukturu této sekce změnit, například tak, že pro zjednodušení slít všechny vozy do jedné sekce. Budu rád, když mi na toto sdělíte váš názor.
Uživatelský avatar
mil2house
Příspěvky: 17
Registrován: úte 15. pro 2015 14:15:11

Re: Admin: Hledá se moderátor fóra

Příspěvekod mil2house » úte 31. črc 2018 17:41:40

U konkrétního automobilu bych v 1. tematu nechal technické informace. Pokud někdo přidá další informace do dalšího prispevku, může je moderátor přidat k 1. příspěvku.
Wiki lidi nebaví editovat...

Počítám že moc práce moderátor mít nebude, tak bych to třeba vzal. Moderuje na forum.ubuntu.cz dlouhé roky...
Může nás být více.
Renault Kangoo Z.E. Expres 2012, 22 kWh (SoH 90%, cca 17.5 kWh)
Uživatelský avatar
Radovan
Příspěvky: 1168
Registrován: sob 05. pro 2015 18:01:29
Bydliště: Ostrava-Plesná
Kontaktovat uživatele:

Re: Admin: Hledá se moderátor fóra

Příspěvekod Radovan » úte 31. črc 2018 23:46:50

Rád bych pomohl, ale nedávám to. Takže je to na Vás pane Čapku. Díky za Vaši práci.
EV Peugeot Ion nový 4/2014 dnes 105 tis. km, 5/2016 ojetý pro ženu 55 tis. (69 celkem), elektrokolo Agogs SilverGo 10/2013, doma FVE 3,6kWp 9/2009, solární panely Vaillant 6/2010, vrtaná studna 1999, permakulturní zahrada 2017, dřevodům sendvič.panel 2000
Uživatelský avatar
Josef
Moderátor
Příspěvky: 4024
Registrován: čtv 27. dub 2017 5:11:54

Re: Admin: Hledá se moderátor fóra

Příspěvekod Josef » čtv 02. srp 2018 14:40:44

Klidně se toho ujmu, nemám s tím problém.
Audi Q4 Sportback e-tron 50
Uživatelský avatar
Jan Čapek
Správce fóra
Příspěvky: 141
Registrován: sob 21. lis 2015 20:53:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Admin: Hledá se moderátor fóra

Příspěvekod Jan Čapek » čtv 23. srp 2018 11:54:10

Díky moc všem co mi odepsali sem nebo na soukromou zprávu za nabídnutou pomoc. Novými moderátory se nakonec stali uživatel Josef a Ozana. Přeji jim, ať zde mají s udržením pořádku co nejméně práce. :)